Лазерні картриджі STARTPRINT - економія і якість

  • /
  • /
  • Лазерні картриджі STARTPRINT - економія і якість
  • Автор: Сінт
  • /
  • 14 Тра 2018
  • 11393

У будь-якому бізнес-процесі обов'язковою складовою є робота з документами, що автоматично відбивається в статті витрат на друк. Неважливо скільки друкуючих пристроїв у Вашому офісі, все одно ці витрати є. Таким чином, було б цілком природно спробувати на цьому процесі заощадити. А найкраще це зробити без втрати якості і з мінімальними витратами. Ідеальним рішенням в такому випадку є картридж ТМ STARTPRINT.

Картриджі STARTPRINT виробляються під контролем нашого відділу якості згідно з технічними умовами (ТУ), де технологічні процеси прописані так, що норми продукції і якість тестового відбитка на виході максимально наближені до оригіналу. Також підтвердженням якості картриджів ТМ STARTPRINT є отримані сертифікати ISO 9001, ISO 14001 та санітарно-епідеміологічний висновок, що говорить про безпеку використання продукції і безпеки її для навколишнього середовища.

Перевагою картриджа STARTPRINT, так само є те, що всередині картридж укомплектований деталями з багаторазовим терміном служби (на відміну від оригінального картриджа, коли виробник зацікавлений в тому, щоб барабан і інші деталі відпрацювали тільки один - «оригінальний» цикл своєї роботи і тому робить їх якісними, але з мінімальним терміном служби). Таким чином, картридж ТМ StartPrint відпрацьовує кілька циклів заправки до того, як його потрібно буде відновлювати (з обов'язковою заміною фотобарабана та інших комплектуючих). Крім того, гарантія на лазерні картриджі STARTPRINT становить 12 місяців.

 

З питань співпраці звертайтеся в наш відділ продажів:

Тел. (044) 391 00 07

Надіслати заявку на оцінку робіт по заправці картриджів можна на нашу пошту:

info@sint.ua

net-report@sint.ua