Лазерний друк

Заправка та відновлення картриджів

СІНТ - провідна компанія на українському ринку ресайклінгу. Ми створили найбільшу в країні мережу ресайклінг-центрів, які обслуговують більше 30 000 постійних клінтів у всіх регіонах України.
Говорячи простою мовою - ми займаємося заправкою і відновленням картриджів для принтерів, копрірів та іншої офісної техніки.
Ми постійно відпрацьовуємо нові технології, тестуємо обладнання та витратні матеріали, тонери, чорнило, розвиваємо власну систему навчання фахівців.
З появою кожного нового центру, ми накопичуємо безцінний досвід обслуговування клієнтів в області заправки і відновлення картриджів для офісної техніки.

Більш 30 000 постійних клієнтів у всіх регіонах України

    Ми надаємо наступні послуги:

  • Послуги по заправці та відновленню картриджів
  • Обслуговування за схемою «вічний картридж»
  • Програми зниження витрат на друк для мережевих замовників
  • Відновлені картриджі STARTPRINT
  • Ремонт і обслуговування оргтехніки будь-якої складності
  • Обладнання та витратні матеріали для ресайклінгу
  • Оригінальні картриджі
  • Оргтехніка провідних світових виробників

 

Наші переваги

Продукція: Витратні матеріали найвищої якості, ліцензійні картриджі для лазерних принтерів під ТМ "StartPrint".

Гарантії: На картриджі для лазерних принтерів надається гарантія терміном 8 місяців, на картриджі для струменевих принтерів - 4 місяці. На все картриджі встановлюються захисні пломби.

Широкий спектр послуг: Крім заправок та відновлення, додатково ми пропонуємо нові оригінальні і ліцензійні картриджі, техобслуговування і ремонт офісної техніки, консультації фахівця з підбору необхідної Вам друкуючої та копіювальної техніки, а також її поставку під замовлення.

Доставка: Безкоштовна і своєчасна доставка товарів передбачена для всіх корпоративних клієнтів.

Відсутність передоплати: Можливість оплати всіх послуг в кінці місяця за одним рахунком. Спеціально розроблена система взаєморозрахунків і єдина технологія виробництва і обслуговування дозволяють клієнтам, які мають розгалужену мережу представництв і філій в Україні, здійснювати розрахунки за послуги та продукцію централізовано.

 

Одною з основних переваг нашої компанії є розвинена мережа центрів СІНТ у всіх областях України.

У 2010 році, компанією СІНТ була проведена плідна робота з підготовки до отримання сертифіката на систему управління якістю ISO 9001: 2009

Сертифікація проходила в кілька етапів і контролювалася українським відділенням Європейського банку реконструкції та розвитку.

Як результат - Видача сертифікату на систему управління якістю ДСТУ ISO 9001: 2009, зареєстровані в системі УкрСЕПРО.


 

Компанія "СІНТ" входить в число членів асоціації ITC (Imaging Technology Council) і є сертифікованою компанією, що пройшла навчання за методом STM (Standardized Test Methods).


Головним критерієм нашої роботи ми вважаємо якість друку і кількість надрукованих копій, відповідне оригінальному картриджу, в кінцевому рахунку - вартість якісного друку однієї умовної сторінки.

Ви зможете побачити реальну економію витрат на друк, пропрацювавши з нами протягом, припустимо, одного місяця і порівнявши ваші витрати на заправку і відновлення картриджів з витратами за попередні місяці.

Якість відновлених картриджів СІНТ (ресурс і щільність друку) за своїми параметрами не відрізняються від оригінального картриджа.

Ми використовуємо найсучасніші технології ресайклінгу картриджів. Для контролю за параметрами якості друку картриджів СІНТ ми використовуємо міжнародні стандарти STMC.

Наша компанія веде ретельний відбір витратних матеріалів для ресайклінгу, використовує тільки самі сучасне обладнання і технології.

NORS (Network Organization Reports System)

Компанії СИНТ належить унікальна система організації мережевої звітності - NORS. Ця система з простим і зручним інтерфейсом була спеціально розроблена для оптимізації роботи з клієнтами компанії СІНТ, її аналогів в світі не існує.

NORS - Web додаток, призначене для забезпечення, надання, зберігання та зміни звітності по виконаним роботам, пов'язаних з заправкою, відновленням картриджів і ремонтом оргтехніки клієнтів компанії СИНТ. З системою NORS контроль виконаних робіт значно спрощується.

Основні цілі і завдання:

  •  Забезпечення клієнтів можливістю формувати заявки на заправку, відновлення картриджів, ремонт оргтехніки, а також контролю і відстеження часу реакції на виконання оформленої заявки, перегляду звітних документів за заявками, формування різних звітів в розрізі дат, заявок, філій клієнта, видів робіт, і т. д, з метою контролю часу виконання робіт.
  • Забезпечення підрядників за необхідне WEB інструментарієм для формування, зміни, зберігання і надання періодичної звітності про виконані роботи по роботі з мережами компанії СІНТ.

Послуга ресайклінгу картриджів і ремонту офісної техніки, яка включає в себе саму роботу, доставку, упаковку, гарантійні зобов'язання, консультації, звітну інформацію про виконані послуги. Крім того, наша компанія надає сервісну підтримку протягом п'яти днів в тиждень з 9:00 до 18:00, час реакції на сервісний запит становить 8 робочих годин.

 

З питань співпраці звертайтеся в наш відділ продажів:

Тел. (044) 391 00 07

тел. 067 409 17 03

net-report@sint.ua

 

 

 


Публікації