Лазерна обробка

ТОВ «СІНТ» співпрацює з Інститутом електрозварювання ім.Є.О. Патона з середини 90-х років минулого століття. Ми спільно беремо участь у виконанні різних контрактів, пов'язаних, в основному, з лазерною обробкою матеріалів: лазерним зварюванням, наплавленням, напиленням, легуванням. Накопичено великий досвід роботи зі зварювання таких матеріалів як нержавіюча сталь, титан, алюміній, різні види сталей. При цьому, зварювання може бути проведена як однорідних матеріалів, типу нержавіюча сталь-нержавіюча сталь, так і різнорідних матеріалів, типу титан-алюміній.

Останній наш контракт був пов'язаний із замовленням вагонобудівного заводу з м.Чанчунь, Китай на виготовлення ручного лазерного пристрою для зварювання корпусів вагонів з нержавіючої сталі товщиною 0,8-1,2 мм та 1,5-4 мм. Завдяки зусиллям фахівців Інституту та підтримки наших співробітників, даний пристрій було створено і він здолав заводські випробування.

Ручний лазерний пристрій для зварювання

 

Зразки криволінійних швів ручного лазерного пристрою для зварювання

 

Зовнішня сторона вагона

 

Внутрішня частина вагона

 

Даний тип пристроїв має велике майбутнє і може використовуватися в різних галузях промисловості, де нерентабельне або неможливе створення автоматизованих постів зварювання. Наприклад, в 80-х роках минулого століття, ручні зварювальні пристрої (НЕ лазерні) використовувалися у відкритому космосі для тестових зварювальних робіт.

Спільно з фахівцями Інституту електрозварювання ім.Є.О.Патона ми пропонуємо створення технологій лазерного зварювання різних матеріалів і споріднених технологій (наплавлення, напилення, легування ..), а також, створення устаткування для цих цілей.

Зразок наплавлення направляючого ролика

 

Напилення

 

Контакти:

Анатолій Дмитренко

+380678283683

admytrenko@gmail.com