Акції

Безкоштовна доставка по Україні!

Ми розуміємо важливість своєчасної доставки товару. Але крім цього, ми вважаємо, що доставка повинна бути безкоштовною. Тому при купівлі будь-якого 3D-принтера bq - доставка новою поштою по Україні - за наш рахунок!Оформити замовлення можна в нашому магазині: 3dwitbox.com.ua

Детальніше...

Високоточна система намотування Easy Go

Вже у продажу котушки з іноваційної високоточною системою намотування Easy Go!Тепер, під час намотування PLA пластика BQ на котушку, оптоволоконні датчики визначають точне положення котушки, завдяки чому кожен новий виток буквально розрахований по міліметрів.В результаті ми отримуємо ідеальні шари і нитка PLA пластика плавно ковзає під час усього часу друку на 3Д-принтері.

Детальніше...

Профіль - безкоштовно!

Якщо ви є нашим клієнтом і використовуєте чорнило OCP - при неоходимости ми створимо для вас колірний профіль безкоштовно!Для цього відправте заявку на пошту e.sirota@sint.ua, в якій вкажіть назву вашого принтера,серію чорнила, марку фотопаперу для яких вам потрібно профіль. З вами негайно зв'яжуться наші фахівці.

Детальніше...

Оптовий інтернет магазин

Ми не тільки займаємося заправкою і відновленням картриджів для принтерів, копірів та іншої офісної техніки, а й реалізуємо оригінальні і сумісні чорнило, картриджі, витратні матеріали.

Детальніше...

Хто ми є

СІНТ

Сучасні інформаційні технології

Контакти

Україна, м.Київ, пр-т Перемоги, 131

0674091703
(044) 391 00 07