Акції

Безкоштовна доставка по Україні!

Ми розуміємо важливість своєчасної доставки товару. Але крім цього, ми вважаємо, що доставка повинна бути безкоштовною. Тому при купівлі будь-якого 3D-принтера bq - доставка новою поштою по Україні - за наш рахунок!Оформити замовлення можна в нашому магазині: 3dwitbox.com.ua

Детальніше...

Пластик для друку на 3D-принтері з високоточною системою намотування Easy Go

Тепер ексклюзивний дизайн котушки пластика для 3D-друку поєднується з інноваційною високоточною системою намотування Easy Go! При намотуванні PLA пластика bq на котушку, оптоволоконні датчики визначають точне положення котушки, завдяки чому кожен новий виток буквально розрахований по міліметрів. В результаті ми отримуємо ідеальні шари і нитка PLA пластика плавно ковзає під час усього часу друку на 3D-принтері.  

Детальніше...

Індивідуальний колірний профіль ICC - безкоштовно!

Якщо друк фотозображень для вас просто хобі, а не професія, то питання передачі кольору, при використанні якісних чорнила і фотопаперу для Вас, швидше за все, взагалі, не буде особливо критичний. Але для професійного фотодруку рекомендується використовувати індивідуальний колірний профіль ICC.

Детальніше...

Оптовий інтернет магазин

Ми не тільки займаємося заправкою і відновленням картриджів для принтерів, копірів та іншої офісної техніки, а й реалізуємо оригінальні і сумісні чорнило, картриджі, витратні матеріали.

Детальніше...